Home България Черно море доминира с 5:0 в първия си контролен мач

Черно море доминира с 5:0 в първия си контролен мач

by admin

Черно море запише разрушителна победа с резултат 5:0 в първия си контролен мач от лятната подготовка. Вчера “Моряците” превзеха отбора на Спартак Варна на стадион “Тича”.

От самото начало Черно море демонстрираше своята доминация в играта. В 15-ата минута Николай Димитров откри резултата, след което Мартин Камбуров удвои преднината на отбора в 25-ата минута.

Второто полувреме продължи със същия темп и Черно море продължаваше да диктува правилата на играта. В 60-ата минута Мартин Камбуров записа втори гол за него и трети за отбора, като увеличи преднината до 3:0.

Само след две минути, през 62-ата, Родриго Енрике изведе Черно море на четвърта победна позиция. И накрая, в последните минути от мача, Али Соу записа петия гол за Черно море, приключвайки мача с резултат 5:0 в полза на домакините.

Треньорът на Черно море, Илиан Илиев, беше изключително доволен от представянето на своите играчи и коментира, че това е само началото на успешния сезон за отбора.

След победата в контролния мач, Черно море ще продължи подготовката си за предстоящите срещи и турнири. Очаква се футболистите да запазят високият си темп и да продължат да показват качествена игра през следващите мачове.

Източник: petel.bg